הכירו את האפקטיביות של בדיקת פוליגרף במקרה בגידה

בתקופה האחרונה אנחנו שומעים בכלי התקשורת לא מעט על בדיקות פוליגרף שמבוצעות במקרים שונים. הדבר הביא אותנו לצאת ולבדוק באופן מעמיק אודות האפקטיביות של הבדיקה במקרים שונים.

במדריך הנוכחי התמקדנו במקרה של בגידה. כך שאם אתם סבורים שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם, כדאי שתקראו את השורות הבאות בעיון ותגלו את האפקטיביות של הבדיקה.

 

איך השגנו את המידע שיופיע במדריך הנוכחי

אם יצא לכם לקרוא את המדריכים הקודמים שכתבנו בנושא האפקטיביות של בדיקת פוליגרף במקרים שונים, אתם בוודאי יודעים שאנחנו פונים אל גורמי מקצוע מוסמכים שבקיאים בתחום אותו בודקים. כדי לבדוק את האפקטיביות בכל הנוגע לעניינים שנוגעים לבגידות, היינו צריכים לפנות אל הגורמים הבאים שסייעו לנו באיסוף הנתונים:

  • אנשים שבני או בנות הזוג שלהם עברו בדיקת פוליגרף במקרה של בגידה
  • אנשים שעברו בעצמם פוליגרף במקרה של בגידה
  • חוקרים סמויים

הגורמים הללו ציינו בפנינו את כל המידע שאפשר לנו להכיר מקרוב את האפקטיביות של הבדיקה, וכעת, אנחנו יכולים להראות בפניכם את הממצאים שגילינו בנושא.

 

תכירו את מכונת הפוליגרף בהקשר של בגידות

סביר להניח ששמעתם לא פעם על מכונת הפוליגרף בהקשרים שנוגעים לנושאים פליליים שקשורים לעבירות נהיגה, מקרי רצח וכו'. כדי שנוכל להעמיק בעניין פוליגרף בגידות, יש צורך תחילה להציג לכם מקרוב את המכשיר.

שכן, במצב של בגידות מדובר בבדיקה פרטית שמתבצעת על ידי אזרח ולא כחלק מחקירה משטרתית או במסגרת ממשלתית כלשהי. בדיקת פוליגרף נחשבת לכלי אפקטיבי ואמין שמאפשר לגלות האם הנבדק דובר אמת או שקר.

 

תכירו את האפקטיביות של בדיקת הפוליגרף במקרה של בגידה

מכונת הפוליגרף נחשבת לאפקטיבית ביותר בכל הנוגע לבדיקת אמון אל מול בן או בת הזוג. שכן, אם תשאלו את הצד השני אם הוא בוגד בכם, תוכלו לקבל תשובה שלילית החלטית שתיראה אמינה. שכן, יש מי שיודעים לשקר מבלי לעורר חשד.

מכונת הפוליגרף משמשת לא פעם לחקירות חשובות מאוד במשטרה, כך שאם גורמים מקצועיים סומכים על הבדיקה, אתם יכולים להיות בטוחים שמדובר בבדיקה אפקטיבית שתספק לכם את התשובות הכנות ביותר בנוגע לבגידה.

 

מה חשוב לדעת לפני שמקיימים בדיקת פוליגרף

לפני שאתם מזמינים בדיקת פוליגרף פרטית, חשוב שתבדקו שאתם מזמינים בדיקה ממכון אמין ודיסקרטי. שכן, חשוב מאוד שתהיו בטוחים שהקרובים שלכם לא ישמעו על כך. מדובר בבדיקה דיסקרטית שצריכה להישמר בין בני הזוג, ולא משנה מה תהיה התוצאה שלה.

בנוסף, אתם רוצים להיות בטוחים שהתוצאות שיתקבלו אינן מוסטות לצד אחד או אחר, כך שחשוב שתבדקו שמדובר במקום אמין שמבצע את הבדיקה באפקטיביות מבלי לשנות את התוצאות לטובת אחד הצדדים. עד כאן כל המידע הנוגע לאפקטיביות של הבדיקה במקרה של בגידה, נתראה במדריך הבא שיעסוק בנושא אחר.

בדיקת פוליגרף

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?

מידע נוסף

מה זה התרת נישואים

זוגות מעורבים רבים בישראל צריכים להתמודד עם התרת נישואין בדרך חוקית ומסודרת. בישראל יש תהליך מסודר שצריך לעבור כדי להשיג את התרת הנישואים המיוחלת. מאמר