אודות

אודות משרד עורכת דין הלנה שמחי

משרדנו קיים משנת 2018 ונחשב לאחד המשרדים המובילים במרכז. המשרד הוקם על ידי עורכת הדין הלנה שמחי וגדל משנה לשנה בהיקף לקוחותיו ובהון האנושי. במשרד מספר עורכי דין המספקים שירותי עריכת דין במגוון תחומים, כגון: גירושין, מזונות, סכסוכים לגבי גידול ילדים, דיני משפחה וירושה ועוד.

 

יחס אישי לכל לקוח

המשרד מטפל בתיקים בשווי מאות אלפי שקלים עד מיליוני שקלים של בעלי עסקים מתחומים שונים ועושה ככל שביכולתו להביא לתוצאה משפטית מקסימלית עבור כל לקוח ולקוח, שכן כל לקוח זוכה לאווירה אינטימית ופתוחה ללא פשרות.
צוות עורכי הדין לא מפחד לקחת עליו תיקים מורכבים שמשרדים אחרים סירבו לקחת – אנחנו מאמינים כי אפשר לגבש אסטרטגיה משפטית מותאמת ונכונה לכל תיק על מנת להשיג לכל לקוח את הביסוס לטענת התיק.

 

לא מתפשרים על איכות

הייצוג המשפטי שאנחנו נותנים הוא מ-א' ועד ת': חוות דעת מקצועית, ליטיגציה, משא ומתן, ערעורים וכו'.
הלנה שמחי יודעת להתעקש על מקצועיות ולשמור על מסירות ולהט בכל תיק, מקטן ועד גדול. בזכות התעקשות והשקעה זו המשרד הביא תקדימים משפטיים יוצאי דופן בתחום דיני משפחה וגירושין, כמו למשל מזונות זמניים על סך 15,000₪.

 

קצת על הלנה שמחי

הלנה שמחי בוגרת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ואת התמחותה עשתה במשרד בתל אביב לפני שפתחה את המשרד הנוכחי והמוצלח שקיים כיום. הלנה בעלת ניסיון בניהול ועדות ארציות של לשכת עורכי הדין ובעל ניסיון ניהולי כדירקטור ב"עזרה ובצרון". ויקטוריה פועלת תוך מאמץ להגיע לתוצאות מהירות, איכות וטיפול התיק באופן דיסקרטי, לקוחה מומלצת בתחום דיני המשפחה ע"י הלקוחות המרוצים.