לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:

אודות

אודות משרד עורכי דין יריב ואקנין

משרדנו קיים משנת 2014 ונחשב לאחד המשרדים המובילים בצפון הארץ. המשרד הוקם על ידי עורך דין יריב ואקנין וגדל משנה לשנה בהיקף לקוחותיו ובהון האנושי. במשרד קיימים 10 עורכי דין המספקים שירותי עריכת דין במגוון תחומים, כגון: אזרחי-מסחרי, ציבורי ומנהלי, נזיקין וביטוח ובדיני משפחה וירושה.

 

יחס אישי לכל לקוח

המשרד מטפל בתיקים בשווי מאות אלפי שקלים עד מיליוני שקלים של בעלי עסקים מתחומים שונים ועושה ככל שביכולתו להביא לתוצאה משפטית מקסימלית עבור כל לקוח ולקוח, שכן כל לקוח זוכה לאווירה אינטימית ופתוחה ללא פשרות.
צוות עורכי הדין לא מפחד לקחת עליו תיקים מורכבים שמשרדים אחרים סירבו לקחת – אנחנו מאמינים כי אפשר לגבש אסטרטגיה משפטית מותאמת ונכונה לכל תיק על מנת להשיג לכל לקוח את הביסוס לטענת התיק.

 

לא מתפשרים על איכות

הייצוג המשפטי שאנחנו נותנים הוא מ-א' ועד ת': חוות דעת מקצועית, ליטיגציה, משא ומתן, ערעורים וכו'.
יריב ואקנין יודע להתעקש על מקצועיות ולשמור על מסירות ולהט בכל תיק, מקטן ועד גדול. בזכות התעקשות והשקעה זו המשרד הביא תקדימים משפטיים יוצאי דופן בתחום דיני משפחה וגירושין, כמו למשל מזונות זמניים על סך 15,000₪.

 

קצת על יריב ואקנין

יריב בוגר תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית אונו ואת טרום התמחותו והתמחותו עשה במשרד התל אביבי ואקנין-תור לפני שפתח את המשרד הנוכחי והמוצלח שקיים כיום. יריב בעל ניסיון בניהול ועדות ארציות של לשכת עורכי הדין ובעל ניסיון ניהולי כדירקטור בתאגיד מי נועם. כל הצוות של יריב מורכב מעורכי דין בעל מספר שנות ניסיון בתחום דיני משפחה וגירושין.

עורך דין גירושין יריב ואקנין
עו"ד יריב ואקנין - זמין לייעוץ
לייעוץ עם עו"ד חייגו עכשיו:
או השאירו פרטים בטופס: